JÚL 2024

Zahrajte si Klondike Turn 3 a dosiahnite relaxačné nirviny

Zahrajte si Klondike Turn 3 Solitaire a maximalizujte obtiažnosť a zábavu.

Hrať hru Klondike Turn 3 Solitaire

Napísal(a): Elizabeth Miller | Naposledy aktualizované: 16 Jún 2023 | Overil(a): Robert Moore

DÔVERYHODNÝ ODBORNÍK DÔVERYHODNÝ ODBORNÍK
Elizabetina skúsenosť z hry Solitaire, pestovaná na tri desaťročia, ju umiestnila ako inovatívnu a vysoko rešpektovanú odborníčku, ktorej dôverujú nadšenci i nováčikovia. O Elizabeth Miller

Klondike Turn 3 je pokročilá verzia online hry Klondike Solitaire, ktorá je vyvážená medzi náročnosťou a zábavou. V tejto hre si naraz vytiahnete 3 karty zo zásoby, zatiaľ čo v prípade hry Klondike Turn 1 si môžete vytiahnuť len 1 kartu.

Zahrajte si Klondike Turn 3 tu na Solitairea.com a užite si nasledujúce výhody:

  • Vychutnajte si nekonečné hranie
  • Vráťte ťahyspäť toľkokrát, koľkokrát chcete
  • Povoľte si sledovanie času
  • Jednoduchosledujte počet svojich ťahov

Čo odlišuje Turn 3 od Turn 1 Solitaire

Vhre Solitaire nemusíte veľa meniť, aby ste vytvorili novú hru. Klondike Turn 3 je veľmi podobný hre Klondike Turn 1. V ťahu 1 si zo zásoby vytiahnete jednu kartu a pokúsite sa ju umiestniť na hromádku tableau. Ako už názov napovedá, v hre Klondike Turn 3 Solitaire si zo zásoby vytiahnete naraz tri karty.

Všetko ostatné je podobné, takže tí, ktorí hrali Turn 1, môžu bez problémov hrať tento variant.

Nastavenie online hry Solitaire Turn 3

Nastavenie online hry Solitaire Turn 3

Obtiažnosť otočenia troch Klondike Solitaire

Keďže si budete ťahať tri karty naraz, vytváranie sekvencií bude v porovnaní s Klondike Turn One Solitaire ťažšie. Ak budete potrebovať tretiu kartu v treťom ťahu, budete musieť nájsť spôsob, ako umiestniť dve karty pred ňou na hromádky. V prípade ťahu 1 však môžete ľahko použiť jednu kartu.

Výhodou je, že víťazstvo v hre na 3. ťahu je oveľa uspokojivejšie, pretože je oveľa náročnejšie. Napriek tomu odporúčame zvládnuť ťah 1 skôr, ako prejdete na túto verziu hry Solitaire.

Ako hrať Turn 3 Klondike Solitaire

Ako hrať Turn 3 Klondike Solitaire

Ako hrať Turn 3 Klondike Solitaire

Teraz vám vysvetlíme, ako sa môžete stať profesionálom v hre Klondike Solitaire v náročnej verzii Turn 3.

Štandardné rozloženie Solitaire, ktoré možno poznáte, sa vám predstaví, keď začnete hrať na Solitairea.com. Všetko, čo musíte urobiť, je hrať a užívať si hru.

Pravidlá hry Klondike Solitaire Turn Three

Profesionál musí poznať všetky pravidlá hry. Preto teraz pochopíme pravidlá hry Klondike Solitaire Turn Three:

  • Táto hra sa začína so 7 hromádkami na stole. Začneme zľava, na prvej hromádke bude 1 karta a počet kariet sa bude zvyšovať o 1, keď sa budeme pohybovať smerom doprava. Druhá hromádka teda bude mať 2 karty, tretia 3 karty atď.
  • V stĺpcoch tableau bude28 kariet, zvyšok ( 24 kariet) bude umiestnený do zásoby.
  • V tableau bude vrchná karta jedinou kartou, ktorá bude držaná lícom nahor, zatiaľ čo ostatné karty budú držané lícom nadol.
  • Kartu v tableau môžete umiestniť nad kartu, ak má alternatívnu farbu a je najbližšou najnižšou kartou.
  • V priebehu hry sa budete snažiť presunúť karty z tableau a zásoby na podkladové hromádky. Karty patriace do rovnakej farby môžete do základu umiestniť vo vzostupnom poradí od esa po kráľa.

Tabuľka a štyri základy - iba vrchná karta

Nájdite skryté karty a naučte sa, ako postupovať v hre Turn 3 Klondike Solitaire

Nájdite skryté karty a naučte sa, ako postupovať v hre Turn 3 Klondike Solitaire

Jediná karta, ktorú je možné umiestniť do stolíka alebo do základu, je vrchná karta z hromádky odpadu. Ak sa chcete dostať k poslednej karte, musíte sa presunúť o dve karty vyššie. Získate neobmedzený počet prechodov cez zásobu, takže vaša šanca, že by ste vynechali ťah, je nízka.

Ak zrušíte stĺpec tableau a vytvoríte prázdnu hromádku, môžete do nej umiestniť iba kráľa. Potom môžete začať presúvať karty a umiestňovať ich nad kráľa v zostupnom poradí striedaním farieb.

Víťazný Solitaire Klondike Turn 3 hry

Ako vyhrať hru Turn 3 Klondike Solitaire

Ako vyhrať hru Turn 3 Klondike Solitaire

Vyhrať môžete tak, že všetky karty skončia na základnej hromádke. Každá kopa v základnej hromádke bude mať karty vo vzostupnom poradí a patriace do rovnakej farby. Niekedy vám dôjdu ťahy a tento cieľ sa vám nepodarí dosiahnuť. V takýchto prípadoch môžete jednoducho reštartovať hru alebo zrušiť niekoľko ťahov.

Ak vás hranie tejto hry omrzí, môžete vyskúšať rôzne varianty, ako napríklad variant s neobmedzeným počtom ťahov na zásobu. Tu na Solitariea.com už pre vás máme neobmedzený počet preukazov a mnoho ďalších funkcií.

Klondike Solitaire Turn 3 Variácie

Nie všetky varianty sú o pridaní niečoho. Niektoré varianty hry Klondike Solitaire Turn 3 majú obmedzenia, ako napríklad len dva alebo tri priechody zásobami.

Niektoré zaujímavé variácie sú Double Klondike Turn 3 a Triple Klondike Turn 3 s 2, resp. 3 balíčkami. Tieto varianty sa vám budú spočiatku hrať o niečo ľahšie, ale bude ťažšie vyhrať. Keďže budete musieť vytvoriť viac sekvencií, víťazstvo si vyžiada viac času a úsilia.

Ponorenie sa do histórie Klondike Turn Three

Predpokladá sa, že názov Klondike vznikol na základe zlatej horúčky na Klondiku, ktorá sa konala v rokoch 1896 až 1899. Pravidlá hry, ktorú hráme, sa prvýkrát objavili vo vydaní Holyle's Games z roku 1907 pod názvom "Seven Card Klondike".

S variantmi tejto hry sa spája viacero názvov, napríklad Canfield a Demon. Zaujímavosťou je, že najstaršia verzia umožňovala ťahať zo zásoby 3 karty. Neskôr bola upravená a hra Klondike umožňovala hráčom ťahať zo zásoby len 1 kartu.

Jeden zo známych názvov hry Solitaire je Patience a Klondike Solitaire je verzia hry Solitaire, ktorú majú hráči najradšej. Je prekvapujúce, že hráči majú Klondike tak radi, aj keď im ponúka naozaj malú šancu na výhru.

Definícia typu hry Klondike Turn 3

Kartové hry môžeme rozdeliť na dva hlavné typy: kartové hry pre viacerých hráčov a kartové hry pre jedného hráča. Kartové hry pre viacerých hráčov sú hry, v ktorých môže hrať viac ako jeden hráč a snažiť sa vyhrať proti ostatným. Príkladmi kartových hier pre viacerých hráčov sú rummy a poker.

Kartové hry pre jedného hráča, ako napríklad Solitaire, hrá len jeden hráč. Jedinečnou výhodou hier, ako je Solitaire, je, že nemusíte s nikým súťažiť a môžete si hru užívať vlastným tempom.

Kľúčové body o kartových hrách Klondike Turn Three

Turn 3 Klondike Solitaire - Kings and Aces. Presuňte svojich kráľov do prázdnych stĺpcov

Turn 3 Klondike Solitaire - Kings and Aces. Presuňte svojich kráľov do prázdnych stĺpcov

Teraz môžete hrať Klondike Solitaire zadarmo online z pohodlia domova, čo je výsada pre milovníkov tejto hry. Pokiaľ ide o Klondike Solitaire Turn 3, ide o zábavný variant, ktorý bude vyhovovať hráčom ochotným vynaložiť trochu viac úsilia na dosiahnutie uspokojivejšej výhry.

Klondike Solitaire Turn 3 alebo iné varianty hry Solitaire si môžete vychutnať tu na Solitairea.com a ukladať tieto výhry. Zahrajte si Solitaire ešte dnes a zapojte sa do celej zábavy!

SPÄŤ NA OBSAH

Klondike Solitaire Turn 3 - Často kladené otázky

Tu sú niektoré časté otázky týkajúce sa hry Klondike Solitaire Turn 3.

Prečo je ťažšie hrať Klondike Solitaire Turn 3 ako Klondike Solitaire Turn 1?

Hlavným dôvodom zvýšenej náročnosti je skutočnosť, že zo zásoby sa ťahajú vždy tri karty. Budete mať teda obmedzené možnosti a hra bude náročnejšia.

Ako môžem začať hrať Klondike Solitaire Turn 3?

Na začiatku vytvoríte 7 stĺpcov tabuľky. Najľavejší stĺpec tableau bude mať 1 kartu a každý stĺpec bude mať o jednu kartu viac ako ten predchádzajúci, keď sa budeme pohybovať smerom doprava. Takto budete mať v tableau 28 kariet a zvyšné karty (24) budú umiestnené do zásoby.

Čo môžem urobiť s prázdnym stĺpcom v hre Klondike Solitaire Turn 3?

Pravidlo jasne hovorí, že do prázdneho stĺpca možno umiestniť iba kráľa. Po umiestnení kráľa môžete začať stavať postupnosť na karte kráľa.

Aké sú rôzne varianty hry Klondike Solitaire Turn 3?

Existujú varianty ako Double Klondike Turn 3 a Triple Klondike Turn 3, ktoré sa hrajú s 2, resp. 3 balíčkami. Môžete tiež vyskúšať vlastné variácie, napríklad obmedziť počet prechodov cez zásoby alebo umiestniť časový limit.

Aká je história pojmu Klondike v hre Klondike Solitaire Turn 3?

Pojem Klondike je vlastne odvodený od zlatej horúčky v Kanade v rokoch 1896 až 1899.

Aké sú ďalšie názvy hry Solitaire?

Názov tejto kartovej hry sa mení v závislosti od krajiny. V Spojenom kráľovstve sa nazýva Patience a zvyšok sveta ju nazýva American Patience. Niektoré populárne varianty tejto hry sú Demon, Original Spider Solitaire a Klondike Solitaire.